Pokoje

Pokój nr 1 , 2 osobowy

Pokój 2 osobowy bez balkonu  usytuowany   od cichej ulicy  na pierwszym piętrze . Na wyposażeniu pokoju znajduje się mini aneks kuchenny w skład którego wchodzą  mikrofala ,lodówka,czajnik,sztućce talerze i szklanki ,TV i Wi-Fi ,  stolik dwa krzesła,oraz łazienkę  z prysznicem.

Pokój nr 2 , 2 lub 3 osobowy

Pokój 2 osobowy z sofą rozkładaną  dla 3 osoby   bez balkonu  usytuowany   od cichej ulicy  na pierwszym piętrze  . Na wyposażeniu pokoju znajduje się mini aneks kuchenny w skład którego wchodzą  mikrofala ,lodówka,czajnik,sztućce talerze i szklanki ,TV i Wi-Fi ,  stolik dwa krzesła,oraz łazienkę  z prysznicem.

Pokój nr 3 , 3 lub 4 osobowy

Pokój 3 osobowy z sofą rozkładaną z możliwością dodatkowej dostawki   dla 4 osoby   z balkonem  usytuowany   od  ulicy Morskiej  na pierwszym piętrze  . Na wyposażeniu pokoju znajduje się mini aneks kuchenny w skład którego wchodzą  mikrofala ,lodówka,czajnik,sztućce talerze i szklanki ,TV i Wi-Fi ,  stolik dwa krzesła,oraz łazienkę  z prysznicem.

Pokój nr 4 , 2 lub3 osobowy
Pokój 2 osobowy z sofą rozkładaną    dla 3  osoby   z balkonem  usytuowany   od  ulicy Morskiej  na pierwszym piętrze  . Na wyposażeniu pokoju znajduje się mini aneks kuchenny w skład którego wchodzą  mikrofala ,lodówka,czajnik,sztućce talerze i szklanki ,TV i Wi-Fi ,  stolik dwa krzesła,oraz łazienkę  z prysznicem.
Pokój nr 5 , 4 lub 5 osobowy

Pokój typu studio 4 osobowy możliwość dla 5 osób   bez balkonu  usytuowany   od cichej ulicy  na drugim  piętrze . Na wyposażeniu pokoju znajduje się mini aneks kuchenny w skład którego wchodzą  mikrofala ,lodówka,czajnik,sztućce talerze i szklanki ,TV i Wi-Fi ,  stolik dwa fotele  sofa rozkładana dla 5 osoby,oraz łazienkę  z prysznicem.

Pokój nr 6 , 2 lub 3 osobowy

Pokój 2 osobowy z sofą rozkładaną    dla 3  osoby   z balkonem  usytuowany   od  ulicy Morskiej  na drugim  piętrze  . Na wyposażeniu pokoju znajduje się mini aneks kuchenny w skład którego wchodzą  mikrofala ,lodówka,czajnik,sztućce talerze i szklanki ,TV i Wi-Fi ,  stolik dwa krzesła,oraz łazienkę  z prysznicem.

Pokój nr 7 , 2 osobowy

Pokój 2 osobowy z balkonem  usytuowany   od  ulicy Morskiej   na drugim piętrze . Na wyposażeniu pokoju znajduje się mini aneks kuchenny w skład którego wchodzą  mikrofala ,lodówka,czajnik,sztućce talerze i szklanki ,TV i Wi-Fi , stolik dwa krzesła,oraz łazienkę  z prysznicem.

Dane adresowe

Pokoje Nerja
ul. Morska 32D
Władysławowo 84-120

Dane kontaktowe

Tel.: 600 600 850
E-mail: rezerwacje@pokojenerja.com.pl
© 2018 Pensjonat Nerja. Wszelkie prawa zastrzeżone.