Cennik

Pokoje Nerja

Dysponujemy   nowoczesnym obiektem, posiadającym pokoje z łazienkami oraz niektóre pokoje posiadają   balkony, sprzętem plażowym, Internetem w każdym pokoju, na terenie obiektu       Wi-Fi , aneksem kuchennym , lodówkami w pokojach Dodatkowym atutem jest to, iż posesja jest usytuowana  100 metrów od wejścia na plażę nr 5 i mieści się w centrum Władysławowa .

WARUNKI REZERWACJI I PŁATNOŚCI:

Cena uzależniona jest od terminu oraz długości pobytu i kształtuje się od  50 do 110 zł od osoby za jeden dzień.Potwierdzeniem rezerwacji jest zadatek dokonany wpłatą na konto bankowe po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, resztę należności należy uiścić w 3 dni przed przyjazdem na wskazany rachunek bankowy . Cena nie zawiera opłaty klimatycznej, która wynosi 2 zł za dobę od osoby dorosłej , dzieci, młodzieży uczącej się, emerytów i rencistów.
Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00 w dniu przyjazdu, a kończy się o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.

Regulamin porządkowy Pokoi Nerja

I. Regulamin użytkowania pokoju .Pokój wynajmowany jest na doby.

II. Doba pobytu trwa od godziny 14 do godziny 10 dnia następnego Życzenie przedłużenia pobytu gość powinien złożyć najpóźniej do godziny 10 dnia poprzedzającego ustalony termin wynajmu pokoju.

Gospodarz uwzględni życzenie przedłużenia pobytu w miarę możliwości .

 1. W pokojach mogą przebywać tylko osoby wyłącznie zameldowane

 2. W pokojach godzina 22-6 obowiązuje cisza nocna .

 3. W godzinach ciszy nocnej osoby przebywające w pokojach mają obowiązek tak się zachowywać , by nie zakłócać spokoju innych Gości.

 4. W pokojach obowiązuje zakaz przebywania zwierząt takich jak np. psy ,koty i inne .

 5. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy ,papierów wartościowych ,kosztowności albo wartościowych przedmiotów należących do przebywających w pokojach Gości .

 6. W pokojach obowiązuje zakaz palenia .

 7. Ze względu na bezpieczeństwo przeciw pożarowe zabronione jest używanie w pokojach grzałek i innych urządzeń elektrycznych , nie będących na wyposażeniu pokoju . Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń rtv. oraz urządzeń komputerowych .

 8. Pranie oraz suszenie odzieży za dodatkową opłatą u obsługi domu.

 9. Przed opuszczeniem pokoju przez gości , Gospodarz ma prawo sprawdzenia stanu technicznego pokoju , wyposażenia i urządzeń w nim znajdujących się .

 10. Za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych , które powstały z winy gościa lub z winy odwiedzających go osób , wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną .

 11. Gość jest zobowiązany do przestrzegania Regulaminu Porządku Domowego .

Dane adresowe

Pokoje Nerja
ul. Morska 32D
Władysławowo 84-120

Dane kontaktowe

Tel.: 600 600 850
E-mail: rezerwacje@pokojenerja.com.pl
© 2018 Pensjonat Nerja. Wszelkie prawa zastrzeżone.